III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

4. oktoober 2020 Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis

Aeg Liik I saal Õpetab 

9.00 – 11.00 N1 Võitegu Piret Pruus 

11.00 – 12.30 N1 Hommikujooks Lea Kurvits 

12.30 – 14.00 N1 Metsa veerel Piret Pruus 

14.00 – 15.30 Kõik Üldtantsud* Ave Anslan 

15.30 – 17.00 Va Memmede labajalg Karin Uusküla 

17.00 – 18.30 Va Vanaema reilender Karin Uusküla 

18.30 – 20.00 Ne Pääsukesed Marika Järvet 

20.00 – 21.30 Ne Neiukesed, noorukesed Marika Järvet

Aeg Liik II saal Õpetab

9.00 – 10.30 N3 Labajalg Julia Tross

11.00 – 12.30 N3 Naine, Sa keeruta! Sirje Kiis

12.30 – 14.00 N2 Meie polka Virve Muser

14:00- - 15:30 Kõik Üldtantsud* Ave Anslan

15.30 – 17.00 N2 Päikesele Virve Muser

17.00 – 18.30 N4 Löss Kerli Kasar

18.30 – 20.00 N4 Siia-sinna Kerli Kasar

* Üldtantsud kõik liigid koos I saalis

Registreerida seminaridele saab kodulehe kaudu

http://www.naistetantsupidu.ee/PereLugu/index.php/95-registreeru-naiste-tantsupeo-seminaridele

Rohkem infot: http://www.naistetantsupidu.ee/PereLugu/


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Ullo Toomi sünniaastapäev 118.

Kell 11 Metsaklamistul mälestushetk

Kell 13 Raekojas Ullo Toomi nimelise stipendiumi üle andmine Marina Kuznetsovale

XII Eesti naisrühmade ja III Eesti neiduderühmade võistutantsimine

19.-20. september 2020, Harku vald, Harjumaa

Loe veel Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambel Leesikad 15 - kontsert-lavastus "Elumere ainetel"

25. september 2020, Tallinn

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

 27. september Jõgeva Kultuurikeskus

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

 2. oktoober 2020 Jõgeva Kultuurikeskuses

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

3. oktoober 2020 Tartu H. Treffneri Gümnaasiumis 

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupeo PereLugu seminarid

4. oktoober 2020 Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda tantsude õppeseminarid

10. ja 11. oktoobril 2020 Tallinnas ja Tartus

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus" seminar

17. oktoober Tartu, Turu tn Spordihoone

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus" seminar

18. oktoober 2020. Tallinn, Kalevi Spordihall

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda tantsude õppeseminarid

 31. oktoobril ja 1. novembril 2020 Tallinnas ja Tartus

Loe veel RKS Kirmase 35.juubelikontsert "Soovide puu"

14. november 2020, Pärnu

Loe veel Uute tantsude konkurss 2020

21. november 2020, Paide

Loe veel Kalev Järvela 60. sünnipäeva tähistamine kontsertlavastusega "Sina jõuad kaugemale"

12. detsember 2020, Tallinnas Salme kultuurikeskuses

Loe veel Rahvatantsuansambel Tarvanpää juubelikontsert

15. mai 2021, Rakvere Teatris

Loe veel IV Kagu-Eesti tantsupidu

30. mai 2021, Põlva

Loe veel Tantsuansambel Tuisuline 70. aastapäeva kontsert

10. aprill 2021, Tallinn

Rahvatantsuansambel Kajakas 70.aastapäeva kontsert

24. aprill 2021, Pärnu

Loe veel Meeste tantsupidu 4 venda

05.-06. juuni 2021, Rakvere

Loe veel III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juuni 2021

Loe veel II Seto Tandsopido KAGOH KUL`ATASÕ`

26. juuni 2021, Värska

Loe veel VI Eestimaa võimlemispidu "Kingitus"

4. juuli 2021 Tallinnas, Kalevi Keskstaadionil

Loe veel Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu 70!

9. ja 10. juuli 2021

Loe veel Tantsuansambel Lee 40. juubelikontsert "Ainuke aeg"

 10. juuli 2021 Prangli saarel

Loe veel Tantsulavastus "Õnneotsija"

10.-11. juuli 2021, Võrumaa

Loe veel TÜ Rahvakunstiansambli 77. aastapäeva kontsert

19. märts 2022 ERM

Loe veel Tartumaa tantsupidu “Päev Emajõel”

05. juuni 2022, Tartu

Loe veel XIII noorte laulu- ja tantsupidu

1.-3. juuli 2022