ERRS tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol osalenud Tallinna kollektiive ja nende juhendajaid

Tallinn tänas 14. septembril XII laulu- ja tantsupeo juhte (loe siit)

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts andis samas üle tunnustused rahvamuusika peol osalenud kollektiivijuhtidele. Samuti tunnustati peol osalenud parimaid Tallinna rahvatantsurühmi ja nende juhendajaid.

Foto: theclassytraveler.com/estonia-tourism-tallin-the-unknown-city-of-baltic/toompea-castle-tall-hermanns-tower/

Tunnustuse pälvisid:

Rahvamuusikud

Nõmme folgiring - juhendaja Marika Moks
Tallinna Muusikakooli akordioniansambel - juhendaja Kristel Laas
Lasnamäe Muusikakooli akordionistide ansambel - juhendaja Aivi Tilk
Tallinna Ühisgümnaasiumi rahvakandle ansambel "Viisikerad" - juhendaja Helgo Mall Tepomes
Kullo kitarr - juhendaja Andrus Kirss
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" Sõlekese instrumentaalansambel - juhendaja Galja Jõgi
Kullo ukuleleorkester - juhendaja Joosep Sang


Rahvatantsurühmad

1.-2. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 1.-2.klassi segarühm I - juhendaja Jaanika Liiu
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 1.-2. klassi segarühm II - juhendaja Ingrid Elsa Mugu
Pelgulinna Gümnaasiumi 2. klassi rahvatantsurühm - juhendajad Dagmar Nakus ja Marina Kuznetsova

2.-3. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 2.-3.klassi segarühm I - juhendajad Carolin Beres ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 2.-3 klassi segarühm II - juhendajad Carolin Beres ja Liina Eero
Tallinna Nõmme Põhikooli 2.klassi rahvatantsurühm Tantsukeeris - juhendajad Kaie Metsallik ja Kristi Aitsam

3.-4. klass
Tallinna Prantsuse lütseumi tantsuansambli Leesikad 3.-4. klassi rühm - juhendajad Kadri Aadma ja Kristiina Siig
Tallinna huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 4. klassi rühm - juhendajad Jaanika Liiu ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Prantsuse lütseumi tantsuansambli Leesikad 3b klassi rühm - juhendajad Kadri Aadma ja Kristiina Siig

5.-6. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 5.-6.klassi segarühm I - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Carolin Beres
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli Leesikad 5.-6. klassi rühm - juhendajad Rauno Zubko, Madli Teller ja Kristiina Siig

7.-9. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9.klassi segarühm I - juhendajad Ene Jakobson, Ingrid Elsa Mugu ja Jaanika Liiu
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9. klassi segarühm II - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Ene Jakobson
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9. klassi segarühm III - juhendajad Jaanika Liiu ja Carolin Beres
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli Leesikad 7.-9. klassi rühm - juhendajad Madli Teller, Kristina Sorgus ja Kristiina Siig

Noorterühmad
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke noorte segarühm I - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Ene Jakobson
Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke noorte segarühm II - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Carolin Beres
Tantsuselts Sõleke vilistlased - juhendajad Ene Jakobson ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus noorte segarühm I - juhendajad Marina Kuznetsova ja Reet Sillavee

Neiduderühmad
Tallinna Inglise Kolledži neidude rühm - juhendajad Krõõt Kilvet ja Madli Teller
 


Kuupäevaga   seotud sündmused:



Olulisemad sündmused:

Rahvatantsujuhtide suvekursus 2018

25.-28. juulil 2018, Jõgevamaal Voorel

Loe veel Vabaõhuetendus "Saja-aastane öö"

18. augustil 2018, Pärnu Vallikääru aasal algusega kell 22.00.

Loe veel Urvaste kihelkonnapidu

25. augustil 2018, Uhtjärve

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

8.-9. september 2018, Tartu

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

15.-16. september 2018, Tallinn

XX tantsupeo seminarid võimlemisrühmade juhendajatele

22. september 2018, Tartu
23. september 2018, Tallinn

XX tantsupeo joonisteseminarid

18. mai 2019

III Eesti Naiste Tantsupidu

13. juunil 2021