ERRS tunnustas parimaid XII laulu- ja tantsupeol osalenud Tallinna kollektiive ja nende juhendajaid

Tallinn tänas 14. septembril XII laulu- ja tantsupeo juhte (loe siit)

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts andis samas üle tunnustused rahvamuusika peol osalenud kollektiivijuhtidele. Samuti tunnustati peol osalenud parimaid Tallinna rahvatantsurühmi ja nende juhendajaid.

Foto: theclassytraveler.com/estonia-tourism-tallin-the-unknown-city-of-baltic/toompea-castle-tall-hermanns-tower/

Tunnustuse pälvisid:

Rahvamuusikud

Nõmme folgiring - juhendaja Marika Moks
Tallinna Muusikakooli akordioniansambel - juhendaja Kristel Laas
Lasnamäe Muusikakooli akordionistide ansambel - juhendaja Aivi Tilk
Tallinna Ühisgümnaasiumi rahvakandle ansambel "Viisikerad" - juhendaja Helgo Mall Tepomes
Kullo kitarr - juhendaja Andrus Kirss
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" Sõlekese instrumentaalansambel - juhendaja Galja Jõgi
Kullo ukuleleorkester - juhendaja Joosep Sang


Rahvatantsurühmad

1.-2. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 1.-2.klassi segarühm I - juhendaja Jaanika Liiu
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 1.-2. klassi segarühm II - juhendaja Ingrid Elsa Mugu
Pelgulinna Gümnaasiumi 2. klassi rahvatantsurühm - juhendajad Dagmar Nakus ja Marina Kuznetsova

2.-3. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 2.-3.klassi segarühm I - juhendajad Carolin Beres ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 2.-3 klassi segarühm II - juhendajad Carolin Beres ja Liina Eero
Tallinna Nõmme Põhikooli 2.klassi rahvatantsurühm Tantsukeeris - juhendajad Kaie Metsallik ja Kristi Aitsam

3.-4. klass
Tallinna Prantsuse lütseumi tantsuansambli Leesikad 3.-4. klassi rühm - juhendajad Kadri Aadma ja Kristiina Siig
Tallinna huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 4. klassi rühm - juhendajad Jaanika Liiu ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Prantsuse lütseumi tantsuansambli Leesikad 3b klassi rühm - juhendajad Kadri Aadma ja Kristiina Siig

5.-6. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 5.-6.klassi segarühm I - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Carolin Beres
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli Leesikad 5.-6. klassi rühm - juhendajad Rauno Zubko, Madli Teller ja Kristiina Siig

7.-9. klass
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9.klassi segarühm I - juhendajad Ene Jakobson, Ingrid Elsa Mugu ja Jaanika Liiu
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9. klassi segarühm II - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Ene Jakobson
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke 7.-9. klassi segarühm III - juhendajad Jaanika Liiu ja Carolin Beres
Tallinna Prantsuse Lütseumi tantsuansambli Leesikad 7.-9. klassi rühm - juhendajad Madli Teller, Kristina Sorgus ja Kristiina Siig

Noorterühmad
Tallinna Huvikeskuse "Kullo" tantsuansambel Sõleke noorte segarühm I - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Ene Jakobson
Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke noorte segarühm II - juhendajad Helena-Mariana Reimann ja Carolin Beres
Tantsuselts Sõleke vilistlased - juhendajad Ene Jakobson ja Helena-Mariana Reimann
Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus noorte segarühm I - juhendajad Marina Kuznetsova ja Reet Sillavee

Neiduderühmad
Tallinna Inglise Kolledži neidude rühm - juhendajad Krõõt Kilvet ja Madli Teller
 


Kuupaevaga   seotud sundmused:



Olulisemad sundmused:

Võru talvetantsupäev

16. detsembril 2017, Võrus 

Loe veel Seltskonnatantsude maraton

26. jaanuaril 2018, kl 18.00, Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Loe veel D segarühmade festival

27. jaanuaril 2018, Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

Loe veel VI Tallinna Talvine Tantsupäev

02. veebruaril 2018, Tallinnas

Loe veel IV üleriigiline Anna Raudkatsi tantsude võistuesitamine

16.-17. veebruaril 2018, Saaremaal

Loe veel XX tantsupeo 1. repertuaariseminar

3.-4. märts 2018, Tallinn ja Tartu

Loe veel XX tantsupeo 1. repertuaariseminar

10.-11. märts 2018, Tallinn ja Tartu

XX tantsupeo esitluskontsert-seminar

21. aprill 2018, Paide Kultuurikeskus

Õpetajate rahvatantsurühmade XX festival

21. aprillil 2018, Viljandis

Loe veel XII vabariiklik koolinoorte rahvatantsufestival

05.-06. mail 2018, Paides

Loe veel Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambli Savijalakesed 50. juubel

 26. mail 2018

III Kagu-Eesti Tantsupidu „Kuula“

27. mail 2018, Põlva Intsikurmus

Loe veel I Seto Tandsopido „Kagoss kargasõ“

30. juunil 2018, Värskas

Loe veel Vabaõhuetendus "Saja-aastane öö"

18. augustil 2018, Pärnu Vallikääru aasal algusega kell 22.00.

Loe veel XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

8.-9. september 2018, Tallinn ja Tartu

XX tantsupeo 2. repertuaariseminar

15.-16. september 2018, Tallinnas ja Tartus

XX tantsupeo joonisteseminarid

18.-19. mai 2019

best meds choise online canadian sildenafil